صفحه اصلی پست الكترونيك موقعيت مكاني نظرسنجي logo Left
کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه    
Right Menu Left Menu

خوش آمد گویی

به نام خالق یکتا

بی‌شک آغاز هر حرکتی از سوی صاحبان اندیشه و انسان‌هایی که می‌خواهند متمایز باشند در راستای یک چشم‌انداز جذاب و منحصر به فرد تعریف می‌شود؛ انسان‌های بزرگ، دانشمندان برجسته، مدیران و رهبران نام‌آوری که منشاء تحول، نوآوری و خدمت به بشریت برای زندگی در دنیایی بهتر بوده‌اند، در سایه‌ی دیدگاه‌های بلند و ارزشمند خود، دنیایی زیبا برای استفاده میلیاردها انسان ایجاد کرده‌اند که هر روز شاهد نوآوری‌های علمی در زمینه‌های پزشکی، صنعتی و اقتصادی و… در جهان هستیم. پروردگار مهربان نعمت‌های فراوانی برای بندگان مهیا نموده و انسان به واسطه‌ی خرد و تعقل می‌تواند، از این نعمت‌ها برای ساخت دنیایی بهتر و آینده‌ای جذاب و آخرتی سر بلند، بهره ببرد.

از این رو دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با هدف پرداختن به توسعه‌ی اقتصادی و تامین پیش نیازها و ضرورت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آن، که به طور مبرم در صنعتی شدن منطقه، ارتقا و تصحیح علمی چرخه‌ی تولید تعریف شده بود، پایه‌گذاری شد.

برنامه‌ی کلان و راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، از ابتدای تاسیس منطبق بر منطق بنیادی و اصولی دست‌یابی به اندازه‌های اساسی و قواره‌های ملی و بین‌المللی آموزش و پژوهش شکل بسته است و بر همین مبنا، مجموعه همکاران در دانشگاه کوشیده‌اند کلیه‌ی آموزه‌های دانش پژوهی و آموزشی را هم سو با شرایط به سمت نزدیکی به دانشگاه‌های معتبر پیش برند.

در فرایند رشد و بالندگی دانشگاه، آرمان ما بر این باور تمرکز یافته است که دانشجویان شایسته و هوشمند با بهره‌گیری از امکانات متناسب، پتانسیل‌های خود را به فعلیت نزدیک کنند.

جهان امروز شتابان به سمت و سوی صنعت دیجیتال حرکت می‌کند و دورنمای آینده کلیه فعالیت‌های علمی بشرپیمودن این مسیر را از هم اکنون می‌نمایاند.

به یاد داشته باشید تحصیل امری پایدار است، بنابراین لحظه‌ای از آموختن درنگ نکنید و همواره در پی کسب و ترویج دانش باشید که این نکته رمز سازمان‌های موفق امروز است؛ هم چنان که در دین مبین اسلام نیز به آموختن علم از تولد تا مرگ و زکات علم تاکید شده است. عزم خود را برای تبدیل شدن به یک انسان موثر و متمایز جزم و سعی نمایید که برای جامعه سودمند باشید.

اینک که پای به این دانشگاه گذاشته و در مسیر توسعه‌ی علم و دانش قرار گرفته‌اید؛ ضمن خیرمقدم، حضور شما را غنیمت شمرده و به فال نیک می‌گیریم و تمام سعی و توان خود را در هموار ساختن این مسیر برای رسیدن به فرداهای روشن به کار خواهیم بست.

Footer آمار بازدیدها کاربران اینترنت Valid XHTML Valid CSS