صفحه اصلی پست الكترونيك موقعيت مكانی نظرسنجي logo Left
کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه    
Right Menu Left Menu

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مناسبت دهه ی فجر انقلاب اسلامی ایران

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مناسبت دهه ی فجر انقلاب اسلامی ایران

درست در زمانی باز تکریم و باز تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی ایران را در داخل و خارج از کشور شاهد و شاکریم که دیگر برای ناکامی و ناکارآمدی نظام لیبرال دموکراسی، نیازی به تحلیل و تعلیل چندانی نیست.

مستندات عینی افول و فروپاشي نظام های استکباری در منظرگاه و دیدگان جوامع بشری قابل مشاهده است، در مهد دموکراسی، حکومت نظامی برقرار شده و جنایت مدعیان حقوق بشر و جامعه جهانی در تعدی به ساده ترین حقوق انسانی از جمله حق حیات، مستند و مشخص شده است.

در حالی پیروزی انقلاب شکوهمندمان را با غرور ملی و دینی خود جشن می گیریم که انقلاب اسلامی و انقلاب اسلام، مجاهدانه در برابر جنگ ترکیبی جبهه ی باطل ایستادگی کرده است، شهدای پر افتخار تقدیم نموده و برادرانه در کنار مظلومان جهان به دفاع از هویت انسانی و ایمانی پرداخته است.

بسیج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، تحقق گام دوم انقلاب را مستمرأ تحت عنایت و هدایت الهی، مداقه در منویات و رهنمودهای رهبری معظم انقلاب و بصیرت افزایی در شناخت جریان تخریب، فتنه و نفوذ دانسته و دنبال می‌کند.

امید که جامعه دانشگاهی هر چه در توان و توانایی و قدم و قلم خود دارند، خالصانه و متخصصانه نثار اهداف و غایات مقدس نظام جمهوری اسلامی و اسلام ناب محمدی نمایند و به سهم‌ خود در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، برنامه ریزی و اقدام نمایند. و العاقبه للمتقین

Footer آمار بازدیدها کاربران اینترنت Valid XHTML Valid CSS
بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مناسبت دهه ی فجر انقلاب اسلامی ایران – پروژه دانشگاه آزاد قزوین